Firma Hydromechanika wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy sterowany numerycznie do obróbki metali toczeniem w klasach IT6, IT7.

W swoim portfolio posiadamy zarówno tokarki 2-osiowe do obróbki detali obrotowych, jak również tokarki 3-osiowe z napędzanymi narzędziami umożliwiające wykonanie operacji wiercenia osiowego i poprzecznego oraz frezowania kształtowego od czoła oraz centra tokarsko-frezarskie 4-osiowe w układzie C-Y pozwalające na wykonywanie pełnego frezowania 4-osiowego zaawansowanych geometrycznie elementów, jak krzywki, śruby ze zmiennym skokiem, wirniki z łopatkami prostymi, części pryzmatyczne z obróbką wielostronną.

Na wyposażeniu posiadamy również w tokarki CNC typu tarcza, ciężkie tokarki CNC wraz z narzędziami napędzanymi oraz tokarki karuzelowe do toczenia ciężkich elementów obrotowych.

Dzięki inwestycjom w park maszynowy uznanych producentów tj. Gildemeister, Mori Seiki, czy Doosan Infracore, które zapewniają dużą sztywność podczas operacji toczenia, firma jest w stanie sprostać obróbce najtrudniejszych materiałów dostępnych na runkach, zapewniając wymaganą jakość co do tolerancji wymiarowych i geometrycznych oraz wykończenia powierzchni detalu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat posiadanego przez nas parku maszynowego, odwiedź Park maszyn