Dwa zakłady
o powierzchni
5500m2

Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k. jest przedsiębiorstwem rodzinnym założonym w 1981 roku, specjalizującym się w obróbce mechanicznej metali oraz fabrykacji elementów i montażem podzespołów na podstawie dokumentacji technicznej klienta. Od tamtej pory, dzięki naszym klientom oraz nowym inwestycjom, kontynuujemy nasz rozwój.

Dwa zakłady o łącznej powierzchni 5500 m2 obejmują zarówno hale wyposażone w nowoczesny park maszynowy, wydział montażu, malarnie do malowania farbami dwuskładnikowymi typu epoxy oraz malowania proszkowego, spawalnie przeznaczoną do napawania materiałem typu inconell, stanowisko do prób ciśnieniowych do 2000 bar, jak również linię technologiczną do nanoszenie PTFE z fosforanowaniem manganowym i cynkowym jako podkładem.

Łącząc nasze długoletnie doświadczenie w obróbce metali z nowoczesnym i zróżnicowanym parkiem maszynowym, 3-koordynacyjnymi maszynami pomiarowymi oraz zaawansowanym oprogramowaniem wyższego rzędu Siemens NX7.5 typu CAD/CAM, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu obróbkowemu. A jako wieloletni poddostawca usługi obróbki skrawaniem posiadamy doświadczenie w obróbce niemal każdego typu materiału: od plastiku, stopów lekkich poprzez stale węglowe i stopowe po stale specjalne na bazie niklu, chromu, czy kobaltu.

Naszymi klientami są firmy z różnego sektora przemysłowego: morskiego, lotniczego, samochodowego, energetycznego, a od 2003 roku również z bardzo silnego sektora offshore’owego i subsea. Dzięki przemyślanej polityce zrównoważonego rozwoju wraz ze wzrostem portfela zamówień firma zakupiła i wdrożyła system Comarch ERP XL z modułami raportowania produkcji, obsługi magazynu, elektronicznego obiegu dokumentów, dostępu pracowników do swoich danych kadrowych oraz analiz biznesowych wykorzystujący sztuczną inteligencję, pozwalający na bardziej racjonalne zarządzanie i kontrolę nad realizowanymi procesami oraz jeszcze lepsze planowanie produkcji i dostaw do klienta.

Kariera

Chcesz do nas dołączyć?

Dołącz do naszego wykwalifikowanego zespołu i stan się jednym z najlepszych specjalistów na rynku

Zobacz więcej