Montaż

Nasza firma posiada trzy budynki produkcyjne. Zaprojektowane do instalacji i montażu budynki mają łączną powierzchnię 2000m2 i sufity na wysokości ponad 5 metrów.

Budynki posiadają system dźwigów o udźwigu 25 000kg, 12 500kg oraz 5 000kg. W jednym z budynków zainstalowaliśmy także dwie komory do testów gazów i cieczy pod wysokim ciśnieniem 1 200 barów. Znajduje się tam także basen o pojemności 125m3 do testowania przy pełnym zanurzeniu.

Montaż oraz testy w naszej firmie są wykonywane przez zespół wyszkolonych i utalentowanych techników z międzynarodowymi kwalifikacjami i certyfikatami.
Spawanie

Oferujemy spawanie MIG-MAG stali węglowej jak i spawanie robotami. Posiadamy dwa, półautomatyczne roboty ESAB, jednego półautomatycznego robota Kemppi oraz stanowisko robota spawającego Motoman.

Wykonujemy spawanie drutem rdzeniowym, spawanie z użyciem Argonu i C02 oraz z użyciem samego Argonu jako gazu osłonowego.

Zasięg naszych umiejętności potwierdza nasz udział w industrialnej sekcji przemysłu morskiego, z certyfikacjami i standardami DNV, NORSOK oraz ISO 15614-1. Spawamy rzeczy proste jak i skomplikowane.

Dodatkowo, nasi spawacze są certyfikowani wg. PN-EN 287-1.