Nasza firma wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy sterowany numerycznie do obróbki mechanicznej metali frezowaniem w klasach IT6, IT7.

W portfolio posiadamy zarówno centra obróbcze 3-osiowe, jak i 4-osiowe w dwóch układach:

  • w układzie pionowym ze sterowanym stołem obrotowym oraz,
  • centra poziome paletowe z 4 osią,

umożliwiające wykonanie pełnego frezowania zaawansowanych geometrycznie elementów oraz części pryzmatycznych z obróbką wielostronną o dużej zawartości frezowania typu kieszeniowego i wiercenia otworów (elementy typu korpus).

Na wyposażeniu firmy znajduje się także 5-osiowe centrum obróbcze w układzie ze stołem obrotowo-uchylnym do obróbki elementów o skomplikowanych powierzchniach oraz obróbki wielostronnej elementów pryzmatycznych w jednym zamocowaniu.

W przypadku dużych elementów wyposażenie firmy obejmuje wytaczarkę CNC ze stołem obrotowym w układzie manualnym oraz duże bramowe centrum obróbcze do obróbki 5-stronnej wyposażonej w dwa typy głowic: 3-osiową głowicę do frezowania i wiercenia oraz indeksowaną głowicę obrotowo-uchylna do obróbek wielostronnych ze stałym kątem.

Dzięki inwestycjom w park maszynowy uznanych producentów tj. FADAL, QUASER, DMU, MATSUURA, MORI SEIKI czy OKUMA, który zapewnia dużą sztywność podczas operacji obróbczych, firma jest w stanie sprostać obróbce najtrudniejszych materiałów dostępnych na rynkach światowych, zapewniając wymaganą jakość co do tolerancji wymiarowych i geometrycznych oraz wykończenia powierzchni detalu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat posiadanego przez nas parku maszynowego, odwiedź Park maszyn